FirmastExpresstime OÜ koondab endas turvaala professionaale, kellel on mitmeaastane kogemus videovalve- ja turvasüsteemide müügi, projekteerimise ja paigalduse alal. Meie kodulehel paiknevast tootekataloogist leiate maailma kõige tuntumate tootjate uusimaid videovalve seadmeid ja tehnoloogiaid

 

Kõik kodulehel toodud hinnad

 

Edasimüüjatele, kes tegelevad videovalvesüsteemide paigaldusega, ja oma püsiklientidele teeme paindlikke allahindlusi.

 

Kui te ei leidnud meie kodulehelt just seda, mida otsisite, siis palume ühendust võtta meie müügiesindajatega teile sobival viisil ja koos leiame võimaluse pakkuda teile kas alternatiivset lahendust või siis tellida vastavalt tootjalt teid huvitanud kaup.

 

Kui olete huvitatud videovalvesüsteemide projekteerimisest ja/või paigaldamisest teie asutuse, kodu või mõne muu objekti tarbeks, siis saatke meile e-kiri või helistage meie müügiesindajatele, kes arutavad teiega läbi kavandatava süsteemi kõik üksikasjad ning lepivad teiega kokku sobiva päeva ja kellaaja objekti ülevaatamiseks.

 

Ja loomulikult olete teretulnud pöörduma meie müügiesindajate poole kõikvõimalikes küsimustes, mis puudutavad tellimist, arveldusi ja kauba kohaletoimetamist. 


Telefon: +372 56 860 526
E-post: info@megateh.eu

+372 56860526
info@megateh.eu
Firmast
Kontaktid
Koostöö
Küsimused
Ostutingimused
Kataloog
Eripakkumised
Uus kaup
Populaarsed
Hinnakiri
Kasuta promokoodi 
töötlemine...

Liitu uudiskirjaga 
töötlemine...
© Expresstime OÜ
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate veebilehe sirvimist või vajutate „Jah, nõustun“ ikooni, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. Tutvuge ka meie küpsiste kasutamise eeskirjaga.