0

FirmastExpresstime OÜ koondab endas turvaala professionaale, kellel on mitmeaastane kogemus videovalve- ja turvasüsteemide müügi, projekteerimise ja paigalduse alal. Meie kodulehel paiknevast tootekataloogist leiate maailma kõige tuntumate tootjate uusimaid videovalve seadmeid ja tehnoloogiaid

 

Kõik kodulehel toodud hinnad

 

Edasimüüjatele, kes tegelevad videovalvesüsteemide paigaldusega, ja oma püsiklientidele teeme paindlikke allahindlusi.

 

Kui te ei leidnud meie kodulehelt just seda, mida otsisite, siis palume ühendust võtta meie müügiesindajatega teile sobival viisil ja koos leiame võimaluse pakkuda teile kas alternatiivset lahendust või siis tellida vastavalt tootjalt teid huvitanud kaup.

 

Kui olete huvitatud videovalvesüsteemide projekteerimisest ja/või paigaldamisest teie asutuse, kodu või mõne muu objekti tarbeks, siis saatke meile e-kiri või helistage meie müügiesindajatele, kes arutavad teiega läbi kavandatava süsteemi kõik üksikasjad ning lepivad teiega kokku sobiva päeva ja kellaaja objekti ülevaatamiseks.

 

Ja loomulikult olete teretulnud pöörduma meie müügiesindajate poole kõikvõimalikes küsimustes, mis puudutavad tellimist, arveldusi ja kauba kohaletoimetamist. 


Telefon: +372 56 860 526
E-post: info@megateh.eu

+372 56860526info@megateh.eu
Jaga sõpradega Kasuta promokoodi
töötlemine...
Liitu uudiskirjaga
töötlemine...
© Expresstime OÜ