Küsimused ja vastused


Makseviis


Valige teile sobiv makseviis. Arvega tasumise puhul, tuleb Teie emailile tellimuse kinnitus koos arvega, mille eest saate tasuda oma pangast ülekandega. Samuti saate Te tasuda PAYPAL kontot kasutades.


Kohaletoimetamine


Keskmine tarneajad on 2 kuni 7 tööpäeva jooksul Euroopas.

Hinnad:
Eesti SmartPost: - 8 € (excl.VAT)
Euroopa Standard: - 15 € (excl.VAT)
UPS Express Saver® - 78 € (excl.VAT)


Isikuandmed ja privaatsuspoliitika


Kliendiandmete kasutamine
Veebipood kasutab esitatud informatsiooni eelkõige ostutellimuse täitmiseks ega avalda ostude sooritamise käigus teatavaks saanud kliendi kohta käivat informatsiooni kolmandatele osapooltele kui tegemist ei ole seadusega ettenähtud juhtudega. Kliendiandmete kasutamine otseturunduses on võimalik vaid kliendi nõusolekul, mille ta annab personaalse kontaktaadressi salvestamisega uudiskirja saajaks registreerumisel või kliendiks registreerumise vormil.
Klient võib igal ajal taganeda oma soovist personaalseid pakkumisi saada. Samuti on tal õigus nõuda ka enda andmete töötlemise lõpetamist või kustutamist juhul, kui vastav õigus tuleneb isikuandmete kaitse seadusest või muudest õigusaktidest.

+372 56860526info@megateh.eu
Firmast
Kontaktid
Koostöö
Küsimused
Ostutingimused
Kataloog
Eripakkumised
Uus kaup
Populaarsed
Hinnakiri
Kasuta promokoodi 
töötlemine...

Liitu uudiskirjaga 
töötlemine...
© Expresstime OÜ
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate veebilehe sirvimist või vajutate „Jah, nõustun“ ikooni, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. Tutvuge ka meie küpsiste kasutamise eeskirjaga.