POE802PRO PoE switch 8ch 1000Mbps +2G uplink 2 SFP


poe802pro-poe-switch-8ch.jpg

POE802PRO PoE switch 8ch 1000Mbps +2G uplink 2 SFP


POE802PRO PoE switch 8ch 1000Mbps +2G uplink 2 SFP
Tootekood POE802PRO
Laoseis laos / partneri laoseis
Tarneaeg: 1-2 t.p.
130
156 € km-ga
Lisa ostukorvi
Ostukorvis



Makseviisid

Maksa arvega, VISA credit card, Mastercard credit card

Tasuta transport

Eesti piires on alates 250EUR tellimuste käibemaksuta summast!

Videovalve - Valveseadmete müük

Püsikliendi Soodustused

14 Päeva Tagastus

Tagastada saab vaid mis on originaalpakendis ning kasutamata kaupa


POE802PRO PoE switch 8ch 1000Mbps +2G uplink 2 SFP


POE802PRO is optimal at independent research and development of industrial unmanagement PoE switches, have 8*10/100Mbps RJ45 and 2*Gigabit TP/SFP Combo Ports, RJ45 port support MDI/MDIX automatically flip forward capability and line speed. Among them 1-8 port support PoE function, support IEEE802.3af/at standard, can be used as Ethernet power supply devices, can automatically detect identification standard of electrical equipment, and through the cable for the power supply. This product is designed for severe bad industrial environment design, can support rail installation, Port surge protection can be up to 6kv,Working temperature range -40°C~75°C, can satisfy the special demand of industrial automation control.
  • Support IEEE802.3 at standard, compatible with IEEE802.3 af by electrical equipment (PD);
  • Stand-up output power up to 32 W;
  • Automatic detection of PD equipment;
  • No fan, full metal high energy roof conducting tank;
  • Auto detect power device; will not burned non-standard PoE device or normal PoE switch;
  • Support port power supply prioritization, guarantee the continuous power supply of key nodes;
  • Support IEEE802.3 x full duplex flow control and Backpressure half duplex flow control;
  • Panel lights to monitor working state and help fault analysis;
  • Perfect security mechanism;
  • Operating temperature: -40°C~75°C;

Technical Specifications:

  • Standard IEEE 802.3? IEEE 802.3u IEEE 802.3ab IEEE 802.3z IEEE 802.3x
  • Interface 8*10/100Mbps RJ45 Port (Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
  • 2*Gigabit TP/SFP Combo ports
  • PoE Standard IEEE802.3af/at
  • PoE Port 1-8 Port
  • PoE output-port Max 32W
  • Transfer Mode Store-and-forward
  • Switching Capacity 5.6Gbps
  • MAC Address Table 8K, Auto-learning, Auto-aging
  • jumbo frame 1632 Byte
  • Packet buffer 1M bit
  • Packet Forward Speed 4.17 Mpps
  • Input Power Supply DC:48-57V or (24-48V booster module) optional
  • Operating Temperature -40°C~75°C
  • Storage Temperature -40 °C ~ 80 °C
  • Operating Humidity 10% ~ 90% non-condensing
  • Storage Humidity 5% ~ 90% non-condensing
  • Dimensions(L*W*H) 165*147*54mm
  • Fan Quantity Fanless
  • Machine weight <2kg
  • LED Indicator PWR(Green) LNK/ACT(10/100M:Green; Gigabit port:10/100M:Orange,1000M:Green) PoE(Orange)Network media
  • 10BASE-T: UTP category 3,4,5 cable(100m)
  • 100BASE-TX: UTP category 5, 5e cable(100m)
  • 1000BASE-T: UTP category 5e, 5 cable(100m)
  • 1000BASE-TX: Turn gigabit SFP optical RJ45 electrical module
  • 1000BASE-SX : Gigabit SFP multimode(850nm,LC,DDM)
  • 1000BASE-LX : Gigabit SFP mode (1310nm,LC,DDM)
  • 1000BASE-ZX: Gigabit SFP single mode (1550nm,LC,DDM)
  • Surge Protection Differential mode ±4KV Common mode ±6KV
  • EEE IEEE 802.3az
  • MTBF >100000 hours
  • Electrostatic standard Contact 8KV,air 10KV



Uued mudelid tootevalikus


+372 56860526
info@megateh.eu
Firmast
Kontaktid
Koostöö
Küsimused
Ostutingimused
Kataloog
Eripakkumised
Uus kaup
Populaarsed
Hinnakiri
Kasuta promokoodi 
töötlemine...

Liitu uudiskirjaga 
töötlemine...
© Expresstime OÜ
Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Kui jätkate veebilehe sirvimist või vajutate „Jah, nõustun“ ikooni, siis nõustute küpsiste kasutamisega. Teil on võimalik loobuda antud nõusolekust igal ajal, muutes kasutatava seadme seadistusi ja kustutades salvestatud küpsiseid. Tutvuge ka meie küpsiste kasutamise eeskirjaga.